X-Plane 10 & 11 Scenery Yükleme

7
1062

X-Plane 10 & 11 Scenery Yükleme videosuiçin Serhan Kaptana teşekkürlerimizi iletiyoruz.

7 YORUMLAR

  1. Arkadaşlar herkese EsselamüAleyküm. Aklı ve gönlü göklerde olan herkese saygı sevgi ve hürmetler. Daha önce diğer simülasyonları kullandım. Fakat x plane 11 i ilk defa kurdum ve kullanacağım inşaAllah. Fakat İstanbul olduğu gibi deniz. Bu sorunu global scenery i yükleyince kesinlikle düzelecekmi acaba?

  2. Selamlar hocalarım X-Plane 11hangi versiyonunu tavsiye edersiniz satın almak için bazı araştırmalarda overhead panelinde FMC PANELİNDE DİĞER SİMULATORLER GİBİ ÖRNEĞİN PMDG UÇAKLARI TAM PROFÖSYONAL BURDAKİ UÇAKLAR DEFAULT OLDUĞU İÇİNMİ GEREKEN UYGULAMALAR YAPILMAMIŞ YÜKLEYECEĞİMİZ PMDG GİBİ X-PLANE 11’E UÇAKLAR VARMI.YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

    • X-Plane 11 için ayrı ayrı versiyon satın alamazsınız. X-Plane 11 satın aldığınızda otomatik gerekli güncellemeleri indirir. Uçaklar için ise bahsettiğiniz durum ücretli/ücretsiz uçaklarla sağlanmaktadır. Bahsettiğiniz uçak ise zibomod B737-800 modified versiyonudur. Ücretsiz bir şekilde indirip X-Plane 11 içerisine kurabilirsiniz.

  3. Amozon.com’dan aldığı X-Plane11 bugün elime geçti 9 adet DVD mevcut kurulum yapıldıktan sonra yeni bir güncelleme ücretlimi yoksa sitesinden güncelleme yapa biliyormuyuz nasıl yapacağım konusunda aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

    • Merhaba;
      İlgili güncellemelerin tamamı ücretsizdir. Oyun sizi güncellemeler konusunda yönlendirecektir. İnternete bağlı olduğunuz sürece sorunsuzca güncelleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here